praca@sente.pl |+48 71 78 47 900

Wrocław

Młodszy Tester Aplikacji ERP – Zespół Rozwoju Produktu

Cześć! Jesteśmy firmą, która tworzy dedykowane systemy ERP. Każda funkcja w naszym autorskim systemie Teneum jest indywidualnie dopasowana do biznesu naszego klienta. Na przestrzeni ponad 20 lat nawiązaliśmy współpracę z firmami między innymi z branży produkcyjnej, eCommerce i retail.

W codziennej pracy przede wszystkim zwracamy uwagę na to, by pielęgnować nasze wartości. Dołączając do nas, możesz liczyć na:

  • partnerskie relacje,
  • możliwość zaangażowania się w życie firmy,
  • poczucie odpowiedzialności na każdej płaszczyźnie,
  • wspólne dążenie do osiągania celów.

Aktualnie poszukujemy Młodszego Testera Aplikacji ERP. Jeśli brzmi to jak stanowisko dla Ciebie #dołączdosente!

Swoje szeregi powiększa Zespół Rozwoju Produktu, który jest młodym zespołem, zajmującym się szeroko pojętym rozwojem oprogramowania klasy ERP, tworzącym i dostarczającym rozwiązania dla klienta wewnętrznego oraz wyznaczamy kierunki rozwoju aplikacji. Zajmuje się projektowaniem i implementacją funkcjonalności w obszarach: Logistyki, Sprzedaży, Zaopatrzenia, Finansów i Księgowości, Magazynów Wysokiego Składowania (WMS) oraz Integracji z innymi systemami. Posiada bogate doświadczenie i dużą wiedzę o systemie, którą dzieli się z innymi pracownikami. Członkowie Zespołu mają duże poczucie humoru, przez co panuje przyjazna atmosfera. Pracując w ZRP nigdy nie będziesz się nudzić, a realny wpływ na wygląd i funkcjonowanie aplikacji da Ci poczucie, że praca którą wykonujesz jest ważna.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz podstawową znajomość języka SQL,
  • cechuje Cię umiejętność logicznego myślenia,
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne,
  • cechuje Cię samodzielność, dociekliwość i dokładność,
  • posługujesz się językiem polskim w stopniu pozwalającym na tworzenie dokumentacji,
  • posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej,
  • jesteś gotowy/a do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy.

Ucieszy nas, jeśli:

  • znasz jeden lub więcej z obszarów: logistyki, sprzedaży, zaopatrzenia, finansów i księgowości, WMS, integracji (API),
  • masz doświadczenie w testowaniu aplikacji, w tym testy automatyczne,
  • posiadasz znajomość języków C#, C++, systemu kontroli wersji GIT, Jenkins.

Twoimi zadaniami będą:

  • przygotowywanie scenariuszy testowych wspólnie z innymi członkami zespołu,
  • manualne testowanie aplikacji (w przyszłości tworzenie testów automatycznych),
  • diagnoza przyczyn prostych błędów za pomocą zapytań SQL,
  • współpraca z programistami,
  • przygotowywanie raportów z testów,
  • sporządzanie dokumentacji,
  • tworzenie i dbanie o środowiska testowe.

Możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym zaproponujemy Ci umowę na czas nieokreślony),
  • indywidualny plan wdrożenia, który będzie realizowany wspólnie z dedykowanym Tobie opiekunem z nowego Zespołu oraz Działu HR, opierający się na kulturze feedbacku,
  • możliwość odbycia szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, realizowanych w ramach programu rozwojowego,
  • szansę na poszerzenie wiedzy nie tylko technicznej, ale i biznesowej,
  • swobodną i przyjazną atmosferę pracy, podkreślaną cyklicznymi świętowaniami,
  • system benefitów.

Na rozmowie możesz się spodziewać:

  • informacji o firmie i obecności członków zespołu, z którymi będziesz później pracować,
  • pytań potwierdzających Twoją znajomość SQL,
  • weryfikacji wskazanych przez Ciebie w CV umiejętności.
Informacje o Administratorze i przetwarzaniu danych znajdują się w dokumencie https://praca.sente.pl/ochrona-danych-osobowych/