O Sente
Cześć, tutaj ekipa BohatERPów i BohatERPek!
Jesteśmy polską firmą, która od 20+ lat tworzy dedykowane systemy ERP i WMS dla średnich i dużych firm. Rozwijamy nasz autorski produkt – Teneum, i teraz budujemy nowoczesną warstwę technologiczną i produktową od podstaw.
Jeśli zależy Ci na pracy w miejscu, w którym Twój głos ma znaczenie i chcesz mieć realny wpływ na tworzone rozwiązania – dołącz do nas! 🔥
Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij 😊
O Zespole
Jesteśmy 7-osobowym zespołem BohatERPów i BohatERPek, a w naszym składzie mamy architektów, developerów i project managera. Naszą misją jest wdrażanie autorskiego systemu ERP Teneum i WMS. Szukamy osoby, która rozumie, jak działa nowoczesny magazyn, a ewentualne braki techniczne nadrabia umiejętnością logicznego myślenia i sprawnym wykorzystaniem narzędzi AI. Twoim zadaniem będzie sprawienie, by nasi klienci poczuli realną zmianę efektywności dzięki systemowi Teneum 7.
We współpracy stawiamy na transparentną komunikację, partnerstwo i wzajemne wsparcie. Jeśli to brzmi jak miejsce dla Ciebie – #dołączdosente!
Twoimi zadaniami będą:
- Udział w pełnym cyklu wdrożeniowym systemu:od etapu konfiguracji systemu po asystę przy samym uruchomieniu u klienta.
- Konfiguracja systemu: dopasowanie ustawień aplikacji do specyficznych potrzeb biznesowych klienta. Pisanie zapytań SQL (analiza danych, update’y) i czytanie kodu (C#) oraz tworzenie prostych polityk w C#.
- Wykorzystanie AI: Automatyzacja własnej pracy i konfiguracji przy użyciu asystentów AI.
- Szkolenia i wsparcie użytkowników: prowadzenie szkoleń dla personelu klienta oraz przeprowadzanie testów akceptacyjnych.
- Opieka powdrożeniowa i serwisowa: wsparcie klienta w okresie stabilizacji systemu.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
- Rozumiesz procesy logistyczno-magazynowe:: Masz doświadczenie w pracy na magazynie/logistyce z systemami ERP/WMS lub przy wdrażaniu takich systemów.
- Masz swobodę w pisaniu zapytań SQL.
- Jesteś gotowy do podróży po Polsce – kilka razy w miesiącu będziesz u klienta.
- Chcesz pracować z klientem – Twoim zadaniem będzie słuchanie, badanie potrzeb, ale także odwaga do merytorycznego kwestionowania i doradzania klientowi.
- Potrafisz wykorzystać narzędzia AI w codziennej pracy.
Ucieszy nas, jeśli:
- Potrafisz czytać kod C# lub pisać proste funkcje.
Co my możemy Ci zaoferować?
- Miejsce, w którym zostaniesz na dłużej (jeśli współpraca będzie układała się pomyślnie, zaproponujemy Ci umowę na czas nieokreślony oraz wspólnie określimy atrakcyjną dla Ciebie ścieżkę rozwoju)
- Realny wpływ na swoją pracę oraz otoczenie, u nas każdy głos się liczy, a wiele firmowych decyzji podejmujemy wspólnie
- Tworzenie rozwiązań, które „żyją” – dzięki implementacji Twoich zadań u Klientów, możesz obserwować wpływ Twojej pracy na rozwój innych firm
- Kulturę organizacyjną promującą szacunek i odwagę, wspierającą integracje, współpracę oraz brak korporacyjności
- Poznanie świetnych ludzi i nawiązanie nowych znajomości. Lubimy siebie i chętnie spędzamy razem czas – jeździmy na wyjazdy, nabijamy wspólnie kilometry w sportowych wyzwaniach, gramy w planszówki i wiele innych
- Pracę hybrydową – kilka razy w miesiącu możesz spodziewać się wyjazdów do klienta, raz na jakiś czas spotykamy się też na wspólną pracę zespołową w biurze.
A dodatkowo:









Kilka słów o rekrutacji:
- Od samego początku będziemy zwracać się do siebie po imieniu.
- Nie będziemy zwlekać, rekrutacje staramy się przeprowadzać możliwie jak najszybciej, żeby nie trzymać Cię w niepewności..
- Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna - opowiemy więcej o projekcie i zadamy pytania o Twoje doświadczenia..
- Drugi etap to zadanie rekrutacyjne do wykonania zdalnie..
- Na rozmowie rekrutacyjnej poznasz członków zespołu, z którymi będziesz współpracować..
- Po każdym etapie rekrutacji otrzymasz informację zwrotną..
