praca@sente.pl |+48 71 78 47 900

Wrocław

Junior Project Manager

Cześć! Jesteśmy firmą, która tworzy dedykowane systemy ERP. Każda funkcja w naszym autorskim systemie Teneum jest indywidualnie dopasowana do biznesu naszego klienta. Na przestrzeni ponad 20 lat nawiązaliśmy współpracę z firmami między innymi z branży produkcyjnej, eCommerce i retail.

Aktualnie poszukujemy Junior Project Managera. Jeśli brzmi to jak stanowisko dla Ciebie #dołączdosente!

Junior Project Manager w początkowym etapie wesprze PM’a w jego codziennych obowiązkach, a docelowo będzie to samodzielny PM, który będzie zarządzał projektami w Sente i pełnił rolę Scrum Mastera.

W pierwszym okresie pracy Junior Project Manager będzie:

  • pomagał w realizacji i kontroli bieżących prac związanych z prowadzonymi projektami,
  • uczestniczył w planowaniu projektów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • uczestniczył w spotkaniach z Klientami,
  • brał czynny udział w rozwijaniu metodyki prowadzenia projektów Sente.

Docelowo zadaniami Project Managera będzie:

  • kierowanie projektami wdrożeniowymi systemu klasy ERP Sente Teneum u nowych Klientów (jednoczesne prowadzenie od 3-5 projektów wdrożeniowych w zależności od ich wielkości),
  • przygotowywanie, planowanie oraz nadzór nad realizacją projektów informatycznych,
  • współpraca z zespołami projektowymi Sente, Klientami i Partnerami oraz usuwanie przeszkód w realizacji projektów – rola Scrum Mastera,
  • zarządzanie zakresem, budżetem, harmonogramem projektu, zobowiązaniami kontraktowymi,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • prowadzenie spotkań projektowych.

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność samodzielnego organizowania sobie pracy,
  • umiejętność organizacji działań i nadzoru nad procesem wytwarzania i wdrożenia oprogramowania,
  • znajomość wybranych metod zarządzania projektami oraz umiejętność posługiwania się nimi/pracy w Agile, Scrum, AgilePM.
  • umiejętność budowania harmonogramów, kosztorysów i wykresów oraz budowania raportów m.in. w narzędziu MS Excel,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne:
    • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami oraz członkami zespołów biorących udział w projektach,
    • umiejętność rozwiązywania konfliktów,
    • umiejętności prezentacji treści przed zespołem oraz Klientami,
  • branie odpowiedzialności za powierzone zadania i podjęte decyzje,
  • zorientowanie na wyniki i osiąganie zdefiniowanych celów,
  • gotowość do podróży służbowych (przeciętnie, w dobie COVID, 2-3 dni na kwartał)
  • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych,
  • udział w realizacji co najmniej 3 projektów, w tym minimum jeden z obszaru IT jako członek zespołu projektowego lub jako Project Manager – mile widziane doświadczenie komercyjne,
  • mile widziany certyfikat znajomości prowadzenia projektów według metodologii zwinnej np. PSM I, AgilePM, itp.
  • podstawowe umiejętności techniczne (SQL) + wiedza z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, procesów biznesowych (Systemy ERP) będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • zdobycie doświadczenia poprzez udział w bieżących i nowych projektach oraz ścieżkę rozwoju w obszarze zarządzania projektami IT,
  • rozwojowe stanowisko pracy dające możliwość samorealizacji w ciekawych i niestandardowych projektach wdrożeniowych i wewnętrznych wykorzystujących zwinne metodyki pracy,
  • szkolenia początkowe i wsparcie doświadczonego opiekuna w procesie adaptacji,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne, udział w konferencjach, czy na bieżąco uzupełnianą bibliotekę firmową,
  • dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • system benefitów,
  • spotkania integracyjne w gronie zespołowym oraz wspólne imprezy ogólnofirmowe.
Informacje o Administratorze i przetwarzaniu danych znajdują się w dokumencie https://praca.sente.pl/ochrona-danych-osobowych/