praca@sente.pl |+48 71 78 47 900

Wrocław

Junior Full-Stack Developer

W Sente wierzymy, że tylko te projekty, które stawiają na pierwszym miejscu efektywność i rozwój są warte realizacji. Nasze elastyczne rozwiązania informatyczne wspierają szybko rozwijające się firmy w całej Polsce. Widzimy, jak nasza codzienna praca przekłada się na konkretne efekty biznesowe.
Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu i przyczynić się do kolejnych sukcesów Sente, dołącz do nas jako:

Jesteśmy zespołem, który współpracuje z prężnie rozwijającymi się firmami z branży zarówno dystrybucyjnych jak i produkcyjnych. Naszymi produktami są między innymi dedykowane systemy do zarządzania łańcuchem dostaw czy też serwisy B2B o zasięgu międzynarodowym. Projektujemy rozwiązania wychodzące naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • ukończyłeś studia na kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • znasz SQL i chcesz poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie
  • posługujesz się językiem PHP
  • masz wiedzę i umiejętności z zakresu JQuery
  • posługujesz się technologią AJAX i środowiskiem Linux
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia
  • umiesz angielski w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po dokumentacji
  • chcesz mieć realny wkład w projektowanie i wdrażanie rozwiązań u klienta
  • lubisz wyzwania a komunikacja nie sprawia Ci problemów
  • jesteś gotowy/a do pracy w pełnym wymiarze godzin

Mile widziane przez nas będą:

  • doświadczenie w zespołowej pracy nad wspólnym kodem
  • znajomość frameworka Symfony

Twoimi zadaniami będą:

  • realizacja nowych funkcjonalności oraz rozwijanie już istniejących w PHP
  • integracja platformy z bazą danych
  • współpraca z zespołem programistów i testerów podczas tworzenia systemu
  • kontakt z klientem za pośrednictwem Jira
  • tworzenie wysokiej jakości kodu zgodnie z wytycznymi

Możemy Ci zaoferować:

  • udział w ciekawym projekcie wykorzystującym zwinne metodyki pracy
  • opiekę mentora w pierwszych miesiącach pracy
  • przejrzysty proces wdrożenia i wsparcie całego zespołu
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • ofertę szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych – zarówno z zakresu technologii, zagadnień biznesowych jak i umiejętności miękkich
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • system kafeteryjny (m.in. karta Multisport Benefit, prywatna opieka medyczna)
Informacje o Administratorze i przetwarzaniu danych znajdują się w dokumencie https://praca.sente.pl/ochrona-danych-osobowych/